Pripravljeno za dostavo v 1–3 dneh
40 % popusti
Stenske poslikave
Najbolj priljubljeni
Najbolje prodajana Stenske poslikave New Narava Povzetek Forest Cvetje Tekstura
Vrsta sobe
Otroci Stenske poslikave za jedilnico Stenske poslikave za kuhinjo Za dnevno sobo Za hodnik Za kabinet Za kopalnico Za spalnico
Otroci
Enorog Skandinavske stenske poslikave za otroke Stenska stenska poslikava Dinozaver Stenske poslikave Baloni Stenske poslikave Otroška mavrica Začarani gozd Stenska stenska poslikava Zemljevid sveta za otroke
Stenske poslikave za novorojenčke Za dekleta Za dečke
Za najstnike
Grafiti in ulična umetnost Nogomet Prevoz
Stenske poslikave za najstnike Teenage Girl stenska poslikava
Stenske poslikave
3D stenske poslikave Akvarel Arhitektura Cvetje Forest Marmor Mesta in države Morje Nebo Panoramska stenska poslikava Perje Prostor Razširitev prostora Stenska stenska poslikava Hrana in pijača Stenske poslikave Leaves Stenske poslikave Šport Tekstura Terrazzo Windows Zemljevid sveta Živali
Po barvi
Beige Black Blue Brown Gray Green Orange Pink Purple Red Turquoise White Yellow
Stili
Angleški slog Art Deco Boho Etnične stenske poslikave Francoski slog Geometrijske stenske poslikave Grafiti in ulična umetnost Minimalistični Oblikovanje Oriental Povzetek Retro Rustikalne stenske poslikave Skandinavski slog Sodobni Stenske poslikave Hygge Stenske poslikave ozadij Stenske poslikave v azijskem slogu Stenske poslikave v industrijskem slogu Stil Loft Vintage slog
Tapete Mnenja Najbolje prodajana Stenske poslikave New
0
Stenske poslikave
Najbolj priljubljeni
Najbolje prodajana Stenske poslikave New Narava Povzetek Forest Cvetje Tekstura
Vrsta sobe
Za dnevno sobo Stenske poslikave za jedilnico Za kabinet Za hodnik Za spalnico Otroci Za kopalnico Stenske poslikave za kuhinjo
Otroci
Skandinavske stenske poslikave za otroke Stenska stenska poslikava Dinozaver Začarani gozd Stenska stenska poslikava Zemljevid sveta za otroke Enorog Stenske poslikave Baloni Stenske poslikave Otroška mavrica Stenske poslikave za novorojenčke Za dekleta Za dečke
Za najstnike
Nogomet Prevoz Grafiti in ulična umetnost Teenage Girl stenska poslikava Stenske poslikave za najstnike
Stenske poslikave
3D stenske poslikave Akvarel Arhitektura Windows Stenska stenska poslikava Hrana in pijača Zemljevid sveta Cvetje Prostor Stenske poslikave Leaves Forest Marmor Tekstura Mesta in države Morje Nebo Panoramska stenska poslikava Perje Razširitev prostora Stenske poslikave Šport Živali Terrazzo
Po barvi
White Black Red Gray Brown Purple Blue Turquoise Green Pink Orange Yellow Beige
Tapete
Mnenja
Najbolje prodajana
Stenske poslikave New
Information
Stran s pogostimi vprašanji Mnenja Materiali Potrdila Garancije in vračila izdelkov Dostava Pogoji uporabe uwalls.si Pogoji uporabe storitev COOKIES Pravilnik o zasebnosti Odtis Kontakti
Priljubljena iskanja
  1. marmor
  2. gozd
  3. oblaki
  4. morje
  5. kopalnica
  6. 3d
  7. nogomet
  8. jungle
Priporočeno za vas
  • Fototapete
  • Tapete
  1. Ozadja Zračne okrasne rastline v toplih kremastih odtenkih, Stenske poslikave Narava, Stenske poslikave Palm Leaves, w05126 : Uwalls.si
  2. Ozadja Trendovski tropski bež listi, Stenske poslikave Forest, Stenske poslikave s tropi, u98951 : Uwalls.si
  3. Ozadja Rjasta betonska stena, Stenske poslikave Tekstura, Stenske poslikave Kamnita tekstura z učinkom, u97226 : Uwalls.si
  4. Ozadja Pot do peščene plaže, Stenske poslikave Narava, u54357 : Uwalls.si
  5. Ozadja Teksturirani palmovi listi s sencami, tropsko vzdušje, minimalizem, Stenske poslikave Narava, Stenske poslikave Palm Leaves, w09890 : Uwalls.si
  6. Ozadja Visoke rastline v pastelnih barvah, Stenske poslikave Narava, u93903 : Uwalls.si
  7. Ozadja Papige v deževnem gozdu, Stenske poslikave živali, Stenske poslikave s pticami, u95693 : Uwalls.si
  8. Ozadja Cvetje in zelišča, Oblikovanje stenskih poslikav, u72771 : Uwalls.si
  9. Ozadja Bež betonska stena, Stenske poslikave Tekstura, u97236 : Uwalls.si
  10. Ozadja Abstraktna sestava, Stenske poslikave Abstract, w03094 : Uwalls.si
  1. Ozadja Gozdna pokrajina, Narava ozadja, a00966 : Uwalls.si
  2. Ozadja Olive sprigs on a muted yellow-green textured ground, Narava ozadja, Listje ozadja, a00936 : Uwalls.si
  3. Ozadja Silhuete dreves pod zvezdnatim nebom v odtenkih modre barve, Gozdna ozadja za spalnico, Ozadja drevesa, a00798 : Uwalls.si
  4. Ozadja Nežno rožnato-breskovo listje z nežnim barvnim sijajem, Cvetlična ozadja, a00799 : Uwalls.si
  5. Ozadja Mehke navpične črte, Geometrijska ozadja, Črtasto ozadje, a00964 : Uwalls.si
  6. Ozadja Rumene in bele rože na temnem ozadju, Shabby Chic ozadje, a00089 : Uwalls.si
  7. Ozadja Prsi na vejah, nočno modro ozadje z iskrami, Cvetlična ozadja, a00858 : Uwalls.si
  8. Ozadja Akvarelne gozdne živali z drevesi in gobami, Gozdna ozadja za spalnico, a00391 : Uwalls.si
  9. Ozadja Občutljive veje, Cvetlična ozadja, a01147 : Uwalls.si
  10. Ozadja Umetniški cvetlični tisk v temnih barvah, Angleški podeželski slog ozadje, a00147 : Uwalls.si
Prikaži več

Priljubljena ozadja za steno - Stran 2

Filter
Vodene barve
Oznake
Vodene barve
Botanical art
Nature
Vintage nature
Flora and fauna
Forest
Leaf
3d
Abstrakcija
Jungle
Woodland
Modern
Delicate
Tropicana
Palm leaves
Tropical trees
Vintage style
Large flowers
Hygge
Herbal
Format slike
Kvadratni
Pravokotni
Panoramski
Barva
White
Gray
Brown
Purple
Blue
Turquoise
Green
Pink
Orange
Yellow
Beige
Pametni
Pametni
Najbolj priljubljeni
Najnovejše
Ponastavite vse
stenske poslikave Sušene rože z naravno teksturo in visoka trava ob reki, mehko, pastelno nebo w09939
22.03 €
13.22 €
0
Sušene rože z naravno teksturo in visoka trava ob reki, mehko, pastelno nebo
stenske poslikave Gost gozd z visokimi borovci v odtenkih zelene in roza barve, prekrit z rahlo svetlo meglico w09982
22.03 €
13.22 €
0
Gost gozd z visokimi borovci v odtenkih zelene in roza barve, prekrit z rahlo svetlo meglico
stenske poslikave Visoka, redka trava in trstje v nežnih, pridušenih odtenkih bež, smetane in zelene barve, z izrazito teksturo w09981
22.03 €
13.22 €
0
Visoka, redka trava in trstje v nežnih, pridušenih odtenkih bež, smetane in zelene barve, z izrazito teksturo
stenske poslikave Visoka trava in majhna oranžna divja cvetja na svetlem ozadju, v teksturiranem boho slogu w09902
22.03 €
13.22 €
0
Visoka trava in majhna oranžna divja cvetja na svetlem ozadju, v teksturiranem boho slogu
stenske poslikave Cvetlični travnik, oljna slika u30067
22.03 €
13.22 €
1
Cvetlični travnik, oljna slika
stenske poslikave Sanjske, občutljive, modrikaste rastline, šopki in cvetovi v rjavih pastelnih barvah na meglenem, teksturiranem ozadju w08606v1
22.03 €
13.22 €
0
Sanjske, občutljive, modrikaste rastline, šopki in cvetovi v rjavih pastelnih barvah na meglenem, teksturiranem ozadju
stenske poslikave Svetli flamingi in leopardi med tropskimi rastlinami a00470
22.03 €
13.22 €
0
Svetli flamingi in leopardi med tropskimi rastlinami
stenske poslikave Konj s cvetjem v akvarelu u98192
22.03 €
13.22 €
2
Konj s cvetjem v akvarelu
stenske poslikave Mehka, šopkasta trava pampas in kobilice v bež in rožnatih odtenkih na svetlem ozadju w08611
22.03 €
13.22 €
1
Mehka, šopkasta trava pampas in kobilice v bež in rožnatih odtenkih na svetlem ozadju
stenske poslikave Modra prozorna roža v rentgenskem slogu na belem ozadju Minimalistična enobarvna botanična oblika w01482v1
22.03 €
13.22 €
0
Modra prozorna roža v rentgenskem slogu na belem ozadju Minimalistična enobarvna botanična oblika
stenske poslikave Modne veje s cvetjem in listi w02449
22.03 €
13.22 €
1
Modne veje s cvetjem in listi
stenske poslikave Akvarelna slika nočnega neba s polmesecem in svetlečimi zvezdami v modrih barvah u96076v2
22.03 €
13.22 €
1
Akvarelna slika nočnega neba s polmesecem in svetlečimi zvezdami v modrih barvah
stenske poslikave Staro mesto, marker in akvarel u51062
22.03 €
13.22 €
0
Staro mesto, marker in akvarel
stenske poslikave Cvetlični elementi evkaliptusa v zelenih in belih odtenkih s prekrivajočimi se listi in cvetnimi listi v minimalističnem slogu w08599v1
22.03 €
13.22 €
2
Cvetlični elementi evkaliptusa v zelenih in belih odtenkih s prekrivajočimi se listi in cvetnimi listi v minimalističnem slogu
stenske poslikave Abstraktne travniške rastline v toplih naravnih barvah w05539
22.03 €
13.22 €
0
Abstraktne travniške rastline v toplih naravnih barvah
stenske poslikave Veliki, reliefni tropski listi v umirjenih zelenih in bež odtenkih, džungelsko okolje w09820
22.03 €
13.22 €
0
Veliki, reliefni tropski listi v umirjenih zelenih in bež odtenkih, džungelsko okolje
stenske poslikave listje z izrazito teksturo, ki pada v kaskadah, s cvetovi v odtenkih turkizne in bež barve w05565
22.03 €
13.22 €
0
listje z izrazito teksturo, ki pada v kaskadah, s cvetovi v odtenkih turkizne in bež barve
stenske poslikave Svetla in zračna kompozicija z visečimi cvetovi v akvarelnem slogu w09931
22.03 €
13.22 €
0
Svetla in zračna kompozicija z visečimi cvetovi v akvarelnem slogu
stenske poslikave Modri konj s cvetjem v grivi u93591
22.03 €
13.22 €
0
Modri konj s cvetjem v grivi
stenske poslikave Visoke veje z listjem w04722
22.03 €
13.22 €
4
Visoke veje z listjem
stenske poslikave Pokrajina: zamegljeno jezero z drevesi in trstjem, ptice v letu, slika v slogu akvarela z izrazito teksturo w09866
22.03 €
13.22 €
0
Pokrajina: zamegljeno jezero z drevesi in trstjem, ptice v letu, slika v slogu akvarela z izrazito teksturo
stenske poslikave Minimalistična risba osamljenega, zvitega drevesa v opustošeni skalnati pokrajini z gorami v ozadju  w08604
22.03 €
13.22 €
1
Minimalistična risba osamljenega, zvitega drevesa v opustošeni skalnati pokrajini z gorami v ozadju
stenske poslikave Travniške rože v nežnih modrih in lila odtenkih w05731
22.03 €
13.22 €
0
Travniške rože v nežnih modrih in lila odtenkih
stenske poslikave Ate umetniško risanje akvarel u75173
22.03 €
13.22 €
0
Ate umetniško risanje akvarel
stenske poslikave Ilustracija z zelenimi listi, belimi cvetovi, pivonjo in vejami u96063
22.03 €
13.22 €
2
Ilustracija z zelenimi listi, belimi cvetovi, pivonjo in vejami
stenske poslikave občutljivi listi v akvarelni tehniki w02453
22.03 €
13.22 €
2
občutljivi listi v akvarelni tehniki
stenske poslikave Abstraktni gozd z učinkom sepije w03596
22.03 €
13.22 €
2
Abstraktni gozd z učinkom sepije
stenske poslikave Nežna cvetlična umetnina z velikimi pastelno obarvanimi cvetovi s prosojnimi cvetnimi lističi, mehkimi stebli in nežnim razpršenim ozadjem  w09050
22.03 €
13.22 €
1
Nežna cvetlična umetnina z velikimi pastelno obarvanimi cvetovi s prosojnimi cvetnimi lističi, mehkimi stebli in nežnim razpršenim ozadjem
stenske poslikave Abstraktno rožnato cvetoče drevo v polnem razcvetu ob reki, mehke teksturirane poteze čopiča in pastelne barve w09193
22.03 €
13.22 €
1
Abstraktno rožnato cvetoče drevo v polnem razcvetu ob reki, mehke teksturirane poteze čopiča in pastelne barve
stenske poslikave drevo sredi polja v slogu oljne slike w04206
22.03 €
13.22 €
0
drevo sredi polja v slogu oljne slike
stenske poslikave Fantazijske rože v retro slogu na zgornji sliki, v odtenkih bež in rjave barve w05753
22.03 €
13.22 €
0
Fantazijske rože v retro slogu na zgornji sliki, v odtenkih bež in rjave barve
stenske poslikave Barvita ilustracija, ki prikazuje različne planete in vesoljske akvarele w00539
22.03 €
13.22 €
0
Barvita ilustracija, ki prikazuje različne planete in vesoljske akvarele
stenske poslikave Gorski vrhovi in prelazi, akvarel, pokrajina, pokrajina, modra, siva barva w00841
22.03 €
13.22 €
0
Gorski vrhovi in prelazi, akvarel, pokrajina, pokrajina, modra, siva barva
stenske poslikave Krhke rastline minimalizem siva barva w02105v2
22.03 €
13.22 €
0
Krhke rastline minimalizem siva barva
stenske poslikave Abstraktne razredčitve barve w02114
22.03 €
13.22 €
1
Abstraktne razredčitve barve
stenske poslikave Oblaki v barvi sepije w02189
22.03 €
13.22 €
1
Oblaki v barvi sepije
stenske poslikave Nežen abstraktni pastelni tisk belih cvetov na zamegljenem ozadju, mehak in eteričen w08408
22.03 €
13.22 €
5
Nežen abstraktni pastelni tisk belih cvetov na zamegljenem ozadju, mehak in eteričen
stenske poslikave Efemerno cvetje v nežnih pastelnih barvah w02755
22.03 €
13.22 €
0
Efemerno cvetje v nežnih pastelnih barvah
stenske poslikave Nežno belo cvetje magnolije z mehkimi modrimi cvetnimi listi na svetlem ozadju akvarelna imitacija minimalizma  w08644
22.03 €
13.22 €
1
Nežno belo cvetje magnolije z mehkimi modrimi cvetnimi listi na svetlem ozadju akvarelna imitacija minimalizma
stenske poslikave Trava in plevel s tankimi listi in stebli, svetlo zelene in rjave barve, mehke in nežne poteze čopiča, minimalistični tisk w09342
22.03 €
13.22 €
0
Trava in plevel s tankimi listi in stebli, svetlo zelene in rjave barve, mehke in nežne poteze čopiča, minimalistični tisk
stenske poslikave Nežne listnate veje na mehkem, zamegljenem ozadju w05296
22.03 €
13.22 €
1
Nežne listnate veje na mehkem, zamegljenem ozadju
stenske poslikave Nežni cvetovi v pastelnih odtenkih rožnate, modre in rumene barve z zelenimi listi na svetlem ozadju w09898
22.03 €
13.22 €
0
Nežni cvetovi v pastelnih odtenkih rožnate, modre in rumene barve z zelenimi listi na svetlem ozadju
stenske poslikave Povešeni cvetovi glicinije w05795
22.03 €
13.22 €
0
Povešeni cvetovi glicinije
stenske poslikave Divje rože v akvarelnem slogu w05755
22.03 €
13.22 €
0
Divje rože v akvarelnem slogu
stenske poslikave Akvarelni zeleni listi s cvetjem u96336
22.03 €
13.22 €
1
Akvarelni zeleni listi s cvetjem
stenske poslikave Palme in sončni zahod na plaži u97312
22.03 €
13.22 €
1
Palme in sončni zahod na plaži
stenske poslikave Podvodno morsko življenje, morske živali, akvarel, korale, delfin, hobotnica u98899
22.03 €
13.22 €
0
Podvodno morsko življenje, morske živali, akvarel, korale, delfin, hobotnica
stenske poslikave Podvodna čudesa morskega življenja w00848
22.03 €
13.22 €
0
Podvodna čudesa morskega življenja
stenske poslikave Poslikana akvarelna pokrajina w02113
22.03 €
13.22 €
3
Poslikana akvarelna pokrajina
stenske poslikave Eleganten cvetlični tisk z velikimi abstraktnimi linijskimi cvetovi in listi v odtenkih sive in bež barve na svetlem ozadju w08413
22.03 €
13.22 €
2
Eleganten cvetlični tisk z velikimi abstraktnimi linijskimi cvetovi in listi v odtenkih sive in bež barve na svetlem ozadju
stenske poslikave Drevesna veja w04449
22.03 €
13.22 €
0
Drevesna veja
stenske poslikave Klasična gozdna pokrajina v umirjenih zelenih odtenkih w05433
22.03 €
13.22 €
0
Klasična gozdna pokrajina v umirjenih zelenih odtenkih
stenske poslikave Slika z motivom drevesa ob jezeru w05670
22.03 €
13.22 €
0
Slika z motivom drevesa ob jezeru
stenske poslikave veje dreves na raznolikem retro ozadju w05385
22.03 €
13.22 €
0
veje dreves na raznolikem retro ozadju
stenske poslikave Čarobni gozd u51424
22.03 €
13.22 €
0
Čarobni gozd
stenske poslikave Morsko vesolje, veliki kiti, ribe in želve u95446
22.03 €
13.22 €
0
Morsko vesolje, veliki kiti, ribe in želve
stenske poslikave Gorska pokrajina v zalivu u96039
22.03 €
13.22 €
0
Gorska pokrajina v zalivu
1
2
3
4
Domov Najbolje prodajana

Naročite se na novice

O izdelku
Stran s pogostimi vprašanji Materiali Dostava Navodila
Garancije in vračila izdelkov Potrdila Ozadje za stene
O podjetju
Pravilnik o zasebnosti Odtis Pogoji uporabe uwalls.si
Pogoji uporabe storitev COOKIES Partnerstvo

Naročite se na novice

Urejanje dovoljenj za piškotke
© 2011-2026 Uwalls . Vse pravice pridržane. Upravlja KLW Sp. z o.o. ID za DDV: PL9223057591.